MENÜ
Antalya 22°
Gün Haber
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
CHP'li Tanju Özcan ve Alim Karaca'nın cezası belli oldu
Siyaset
3 Ocak 2022 Pazartesi 18:46

CHP'li Tanju Özcan ve Alim Karaca'nın cezası belli oldu

CHP'de toplanan Yüksek Disiplin Kurulu (YDK), Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca hakkında uyarı cezası verdi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, başörtülü kadına yönelik ifadeleri nedeniyle uyarı cezası istemiyle Fethiye Belediye Başkanı Ali Karaca da bir kişi ile yaptığı küfürlü telefon konuşması nedeniyle yine uyarı cezası istemiyle YDK'ya sevk edildi. CHP YDK, bugün Genel Merkez'de toplandı. Toplantıda, Özcan ve Karaca'nın dosyaları da görüşüldü. Toplantıda, Özcan ile Karaca hakkında uyarı cezası verilmesi kararlaştırıldı. 

CHP'den yapılan bilgilendirmede, "Yüksek Disiplin Kurulu’nun 03.01.2022 tarihli toplantısında Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve Muğla Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca hakkında 'uyarma cezası' verilmiştir" denildi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 taş
 4 Ocak 2022 Salı 07:21
Bolu Belediye başkanı parti disiplinine uymayan,partisinin politik görüşlerine ters düşen söylemler söylemektedir.Sırf seçmen kitlesine ve kamuoyunda ilgi çekmek için halk tabiriyle ipe sapa gelmez konuşmalar yapmakta ve mecliste de karar almaktadır.Nitekim Suriye'lilere karşı aldığı kararlar idari mahkemece bozulmuştur. Fethiye Belediye Başkanına gelince bir insana yakışmayacak derecede sinkaflı konuşmalar yaptığı disiplin kararıyla da tespit edildiğine göre uyarılmaları yerinde olmuştur.Genel Başkanları kaşık kaşık toplarken bunlar gibiler kepçeyle dağıtmaktadırlar.Ne diyelim Allah'ın verdiği aklı iyi yönde kullanmaları.
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Gün Haber