MENÜ
Antalya 12°
Gün Haber
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
'Sadece Selim biliyormuş herkesin öleceğini'
Antalya
9 Kasım 2019 Cumartesi 18:54

'Sadece Selim biliyormuş herkesin öleceğini'

Antalya'da 8 katlı binanın en üst katındaki dairede ölü bulunan Selim ve Sultan Şimşek çifti ile çocukları Ceren ve Ali Çınar Şimşek'in cenazeleri, Antalya Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsi işlemlerinin ardından, toprağa verilmek üzere kara yoluyla Erzurum'a gönderildi.

Antalyalı Avukat Hadi Cin, sosyal medyada yaptığı paylaşımda, yaşamını yitiren Selim Şimşek ile aynı mahallede oturduklarını belirterek, borçları nedeniyle sıkıntıya girdiğini bıraktığı mektuptan öğrendiğini, burada kime borcu olduğunu yazdığını kaydetti. Cin'in paylaşımında şu ifadeler de yer aldı:

"Maktubunda paraya önem veren bir insan olmadığını yazmış. Kimlere ne kadar borcu olduğunu da tam olarak bilemediğini belirtmiş. Bilgisayar teknikeri Selim maalesef kendisiyle birlikte eşinin ve çocuklarının canına kıymış, eşi çamaşır asarken yığılıp kalmış. Sadece Selim biliyormuş herkesin öleceğini."

'BU KADAR KOLAY ULAŞILMAMALI'

Avukat Cin, siyanür ve benzer zehirlere bu kadar kolay ulaşılmaması gerektiğini de belirterek, "Buna yönelik mutlaka bir kanun ve önleyici tedbirler alınmalı. Özellikle internetten insanlar bu tip zehirlere ulaşabiliyor ve kargo yoluyla evine kadar gönderiliyor. Benim bir müvekkilim geçen yıl falezlerde siyanür içerek intihar etmişti. Siyanür ve benzer zehirlerin satışının iş amaçlı kullanan belli meslekler haricinde kimseye verilmemesi için hukuki süreç başlatmıştık ama bir sonuç elde edemedik" dedi.

HABERİN AYRINTILARI İÇİN TIKLAYIN

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Böyle acılar yaşanmasın
 10 Kasım 2019 Pazar 11:31
Hiç bir insanin başka bir canı alma hakkı yok bilmiyoruz ne acılar yaşadılar onları bu duruma sürükleyen olayları kimse onların ayakabilarini giymedi bu yolculuk yapmadı ama toplum olarak bizim sorumluklarimiz var Yardımlaşmayi dayanışmayı iyilik yapmayı unutur. HZ Muhamed Diyor ki komşunuz açken tok olanlar buna sesiz olanlar bizden deyil yani sesiz insanlarin sesi olmaliyiz insan olarak insanın ağacın canlıların sesi olmalıyız birbirimize sahip çıkmalıyız
 akdeniz
 10 Kasım 2019 Pazar 04:29
Hepsinede 'Allah rahmet eylesin'Ne kadar zor bir karar,bir insan bunu nasıl yapar,aklın alacağı bir şey değil,nasıl bir ruh halindeydi,çaresizlik böyle bir şey mi,sadece kendi canına kıymıyor,en sevdiklerinin de canına kıyıyor.Bu haberi okuyan duyan herkes aşağı yukarı bunları düşünür.Sözün bittiği yer.
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Gün Haber