MENÜ
Antalya 20°
Gün Haber
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Zimbabwe asıllı İngilizlerin Kaş tatili
Turizm
2 Ocak 2022 Pazar 12:48

Zimbabwe asıllı İngilizlerin Kaş tatili

İNGİLTERE'de yaşamlarını sürdüren Zimbabwe asıllı 20 kişilik İngiliz grup, kış ortasında Antalya'nın Kaş ilçesine tatile geldi.

İlk kez Türkiye'ye gelen İngiliz grup, Kaş ve Türkiye'ye hayran kaldı. Çoğunluğu İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşayan akraba ve arkadaş grubu, arkadaşlarının tavsiyesi üzerine kışın Kaş'ta tatil yapmaya, yeni yılı Kaş'ta kutlamaya karar verdi. Grup, 10 günlük tatil için Kaş'a geldi. Kaş'ta iki gün tekne turuna çıkan İngilizler, ilk gün Limanağzı, Beş Adalar Bölgesi'ni ve Meis Adası karşısında tur yaptı. İkinci gün Kekova turuna çıkan grup, Kekova'da Batık Kent, Simena Antik Kenti'ni gezdi.

Gruba liderlik yapan Maurese Sheransu, "Daha önce Kaş'ta tatil yapan çok arkadaşımız var. Kaş'ı, Kekova'yı, Patara ve Demre'yi o kadar çok övdüler, anlatamam. Biz de Kaş'ta tatil yapmaya karar verdik. Gerçekten haklılarmış. Bölgeye hayran kaldık. Her yer tablo gibi. Kaş, Kekova birer cennet. Her yer tarih dolu. Tarih, doğa, deniz hepsi iç içe. En kısa sürede Türkiye'ye yine geleceğiz. Ama bu kez yaz tatili için olacak" dedi.


INGILTERE'DE YASAMLARINI SURDUREN ZIMBABWE ASILLI 20 KISILIK INGILIZ GRUP, KIS ORTASINDA ANTALYA'NIN KAS ILCESINE TATILE GELDI.(FOTO:KAS-DHA)
Ahmet ACAR/KAŞ, (DHA) -

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Eeeeeee
 2 Ocak 2022 Pazar 21:32
1 sterlin 20 lira
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Gün Haber