MENÜ
Antalya 22°
Gün Haber
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Turizmci Burak Tonbul ve Nüvit Özkan'a Norveç'ten Kraliyet Nişanı
Turizm
10 Aralık 2021 Cuma 12:37

Turizmci Burak Tonbul ve Nüvit Özkan'a Norveç'ten Kraliyet Nişanı

NORVEÇ Kralı 5. Harald, üstün hizmetleri nedeniyle Touristica ve Diana Travel Yönetim Kurulu Başkanı Burak Tonbul ve turizmci Nüvit Özkan'a Kraliyet Liyakat Nişanı verdi.

Touristica ve Diana Travel ile Türkiye turizmine önemli katkılar sağlayan Burak Tonbul, bir taraftan da Norveç Antalya Fahri Konsolosluğu'nu başarıyla yürütüyor. Norveç'in Antalya'daki temsilcisi olan ve Antalya'ya gelen Norveçli turistlerin şehirde sorun yaşamaması için çalışmalar yürüten Burak Tonbul ve Norveç Alanya Fahri Konsolosu Nüvit Özkan'a Norveç Kralı tarafından başarılı çalışmaları nedeniyle Kraliyet Liyakat Nişanı verildi.

Norveç yararına üstün hizmetleri nedeniyle Kral 5. Harald tarafından Liyakat Nişanı verilen Burak Tonbul ve Nüvit Özkan, Norveç Büyükelçiliği'nde düzenlenen törenle Norveç Kraliyeti Liyakat Nişanı'nı Norveç'in Ankara Büyükelçisi Erling Skjonsberg'in elinden aldı.

Burak Tonbul, “Norveç Kralı 5. Harald'ın layık gördüğü Norveç Kraliyeti Liyakat Nişanı bizleri onurlandırdı. Fahri konsoloslar olarak Norveç vatandaşları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Biz misafirperver bir toplumuz, bize verilen Norveç Kraliyeti Liyakat Nişanı Türk misafirperverliğinindir" dedi.

ANTALYA, (DHA)

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Gün Haber