MENÜ
Antalya 18°
Gün Haber
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Poliste atama rüzgarı
Antalya
20 Eylül 2021 Pazartesi 16:28

Poliste atama rüzgarı

ANTALYA Emniyet Müdürlüğü'nde terfi ve atamaların ardından bazı ilçe ve şube müdürlüklerinde görev değişikliği oldu.

Antalya Valisi Ersin Yazıcı'nın onayıyla İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan tarafından bazı ilçe ve şube müdürlerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda rütbelinin yeri değiştirildi. Atamaları yapılan personele yeni görev yerleri tebliğ edildi. 

Buna göre; Deniz Yılmaz Asayiş Şube Müdürlüğü'ne, Hakan Selen Antalya Havalimanı Şube Müdürlüğüne, Oray Ertuğrul Özel Güvenlik Şube Müdürü ve Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğüne, Bülent Cumhur Gözetici, Trafik Denetleme Şube Müdürü ve Trafik Tescil Şube Müdürlüğü'ne, Serpil Ergenç Güvenlik Şube Müdürlüğü'ne, Gürkan Varol Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne, Hakan Akça Belge Yönetimi ve Koordinasyon Şube Müdürü ve Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü'ne, Hayati Murat Özerden Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne Önder Kavak Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne, Okan Uğur Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü-Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Şube Müdürlüğü'ne, Harun Mere Koruma Şube Müdürü-Hassas Bölgeleri Koruma Şube Müdürlüğü'ne atanırken Yalçın Yardım ise Olay Yeri İnceleme Şube Müdür vekili olarak görevlendirildi. 

Öte yandan ilçelerde ise Murat Kenan Patat Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Ethem Yer Finike İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Erol Şen Kumluca İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Fuat Polat Demre İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, İrfan Ağlamaz Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Rasim Oymaağaç Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Erkan Kaçar Elmalı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Mehmet Akbulut Korkuteli İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Yusuf Yıldız Gündoğmuş İlçe Emniyet Amir Vekilliğine, Hami Erdem İbradı İlçe Emniyet Amir vekili olarak görevlendirildi.  

Bülent TATOĞULLARI/ANTALYA, (DHA)

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Kürşat
 20 Eylül 2021 Pazartesi 18:06
Böyle bir değişikliğin geleceğini umuyorum. Şehrin çivisi çıkmıştı, kollanan eğlence mekanları, gürültü kirliliği, alkollü lerin trafikte syri, egsoz sesleri, motosiklet terörü, her yerde her an şiddet dolu bir şehiri öyle bakıp izliyoruz zira. Umarım, görev sorumluluğu taşıyan kişiler atanmıştır. Kolluk yoksa, yasalar hiç hükmündedir.
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2021 Gün Haber