MENÜ
Antalya 28°
Gün Haber
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Yılın Düğünü yapıldı
Mesut Gürkan
YAZARLAR
26 Aralık 2016 Pazartesi

Yılın Düğünü yapıldı

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Erçin ilk mürüvvetini gördü. Nikâhı Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel kıydı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı, Antalya’nın tanınmış köklü ailelerinden Bedrullah Erçin-Elif Erçin çiftinin biricik kızları ANTEPE’de İç Mimar Büşra Erçin ile Mahmut-Zerrin Sepetçioğlu çiftinin oğulları aynı yerde çalışan Mimar Mustafa Sepetçioğlu ile Su Hotel’de evlendi. Düğüne şehir dışından ve Antalya bürokratları, işadamları, siyasetçiler ile çok sayıda seçkin bir davetli topluluğu katıldı. 
Nikâhı kıyan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, evlilik cüzdanını geline verip yine üç çocuk sözünü aldı. 
Türel’e, Hotel girişinde ve ayrılışında büyük sevgi gösterisinde bulunuldu. Hal hatır sorup, fotoğraf çekinme taleplerini geri çevirmeyen Başkan Türel, planlı başka bir programı olduğu için salondan erken ayrıldı. 
*Eğlenceye, takı töreni ve protokolün ayrılmasının ardından geçildi. 
*Takı töreninde uzun uzun kuyruklar oluşurken takıda gelin ve damada altın yağdı. 
*Gelin babası gece boyu hiç yerinde oturmadı. 
*Hep söylerim, asalet doğuştan, genlerden, aileden gelir. Unvan, makam, para, şöhret asalet getirmez. Türel yine asaletinden gelin babası Erçin’ni kapıya kadar uğurlamasına karşı çıkarak geri dönmesini isteyip “sen misafirlerinle ilgilen” diyerek yine asaletini gösterdi. 
*Büyükşehirin A takımı sevilen ve başarılı isimlerinden olan Genel Sekreter Birol Ekiçi, yardımcısı Sanem Öztürk, Ekonomist Ebru Urcu, ANET Genel Müdür ve Türel’in ekonomi baş danışmanı Mehmet Urcu, Zabıta Daire Başkanı Muaharrem Kavurgacı, İmar Danışmanı Ferudun Uyar, , ALDAŞ Genel Müdür Mesut Kocagöz, ve eski milletvekilleri Osman Akman, Burhan Kılıç’ta gördüklerim ve hatırladıklarım davetliler arsındaydılar. 
*Protokolün gitmesi ardından saat 22 00 sırlarında sahne alan Recai unutulmaz bir program yaptı. 
*Yeni günün ilk saatlerine kadar gençler ve kendini genç hissedenler pisti hiç terk etmediler. 
*Uzunca bir süre dillerden düşmeyeceğe benzeyen yılın düğünü tek kelimeyle mükemmeldi. 
*Su Otel serviste yaptığı yanlışla bu düğünde sınıfta kaldı. 


 
Yılın düğünü nün nikâhını Başkan Türel Kıydı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı, Bedrullah Erçin-Elif Erçin çiftinin biricik kızları ANTEPE’de İç Mimar Gelin Büşra Erçin, Mahmut-Zerrin Sepetçioğlu çiftinin oğuları aynı yerde çalışan Damat Mimar Mustafa Sepetçioğlu, nikâh sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e objektifime böyle poz verdiler. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı, Bedrullah Erçin ve eşi Elif Erçin, ilk mürvetlerini gördüğü gecede heyecan ve mutlulukları gözlerinden okunuyordu. 


 
Türeli uğurlamak için, Türel’e dışarıya çıkmaya hazırlanan Bedrullah Erçin. Türel tarafından misafirlerinle ilgilen diyerek uğurlamayı kabul etmedi. Şıklık zarafet ve güzellikleriyle gecenin yıldızları Genel Sekreter Yardımcısı Sanem Öztürk, Ekonomist Ebru Urcu. Antalya Emniyet Eski Müdürü Cemil Tombul, Meclis üyesi ve ALDAŞ Genel Müdürü Mesut Kocagöz, Genel Sekreter Birol Ekici, Türel’in prenslerinden Ekonomi Baş Danışmanı, ANET Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Mehmet Urcu. Ferudun Uyar, Mesut Kocagöz, Mehmet Urcu eşi Ebru Urcu, Sanem Öztürk.(sağdan sola) Antalya Eski Milletvekili Burhan Kılıç geceye katılanlar arasındaydı. Zabıta ve Haller Dairesinin başarılı ve mütevazı çiçeği burnunda başkanı Muaharrem Kavurgacı’yı takı kuyruğunda görüntüledim. Büşra –Mustafa Sepetçioğlu çiftine takı merasiminde izdiham yaşanırken küçük bir servet takıldı. Uzun uzun takı kuyrukları oluştuğu gecede Aysel Gürkan takısını takıp gelini öperek mutluluklar diledi. Gelinin ANET’ten mesai arkadaşları. AKP Antalya eski milletvekili Dr. Osman Akman gecenin konukları arasındaydı. Meclis üyesi Abdurrahman Yılmaz düğüne eşi ve kızıyla birlikte katıldı. Park ve bahçeler daire başkanı İnanç Argun ve eşi. ALDAŞ Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Bey ve eşi. Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu yazı henüz yorumlanmamış...

Yazarın Diğer Yazıları
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Gün Haber