MENÜ
Antalya 18°
Gün Haber
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
23 yıl sonra yeniden
Mesut Gürkan
YAZARLAR
31 Ağustos 2021 Salı

23 yıl sonra yeniden

23 yıl sonra yenidenAntalya Barbaros İlköğretim Okulu’nda tanışan ve ilkokuldan bu yana arkadaş olan Merve Uyaroğlu, Müşerref Kayan, Cansu Yakışıklı, Büşra Can Çelepi, Çiğdem Kaya, Kamer Taş Eldeniz 23 yıl önce başlayan arkadaşlıklarını hala devam ettiriyor. Hepsi de 1991 doğumlu arkadaşlar, hem doğum günü hem de tanışmalarının 23’üncü yılını kutladı. Hafta sonu bir otelde buluşan arkadaşlar, şıklık, zarafet ve güzellikleriyle adeta yarışırken, beraberliklerinin keyfini çıkardı. Güzeller, zaman zaman bir araya gelerek dostluk ve arkadaşlıklarını canlı tutuyor. Eski günleri yaşayıp, anıları tazeleyen sınıf arkadaşları, unutulmaz anlar yaşadı, en kısa sürede tekrar bir araya gelmek üzere sözleşerek buluşmayı noktaladı.

Üç arkadaş 3 kutlamaTurizmci Zühal Karaduman, uzun süredir görüşemediği lise arkadaşlarıyla Ekici’de karşılaşınca. İlk şaşkınlığı geçer geçmez bir sevgi yumağı oluşturdu. Eski anıları tazeleyen Karaduman ve arkadaşları kadehlerini bir araya gelmelerine kaldırdılar. Aynı masada diğer kutlama ise İpek-Halit çifti 21. evlilik yıldönümü kutlamasıydı. Vildan Ertürk ise doğum gününü eşi iş insanı Emrah Ertürk ve arkadaşları ile kutladı. Ekici’nin en iyi eğlenen gurubunu oluşturan arkadaşlar felekten bir gece çaldılar.

Yemenli patronu çocukluk arkadaşıylaKaleiçi’nin iki çocukluk arkadaşı bir araya geldi. Kaleiçi Sabaha Pansiyon ve Yemenli Meyhane sahiplerinden Ali Sabah, eski gazeteci olan Antalya Çilek Mobilya’nın sahibi Hakan İrban tesadüfen bir Yemenli akşamında buluştu. Kaleiçi sokaklarında bilye, top oynadıkları günlere giden iki arkadaş, anıları tazelediler.

Kuzenlerin meyhane buluşmasıÇisem Atılgan ve eşi, Kaan Şahin ile yurt dışından gelen kuzenleri Esra, Merve ve Affan, Jeff’i Kaleiçi Balıkçım Meyhane’de ağırladılar. Uzun süredir görüşemeyen kuzenler bol bol sohbet edip ayrı geçen günlerin acısını çıkardılar.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu yazı henüz yorumlanmamış...

Yazarın Diğer Yazıları
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Gün Haber