MENÜ
Antalya 23°
Gün Haber
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Yangın savaşçılarına ziyaret
BURDUR
15 Temmuz 2020 Çarşamba 15:58

Yangın savaşçılarına ziyaret

BUCAK Kaymakamı Erol Tanrıkulu ile Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Orman İşletme Müdürlüğünün Pamucak noktasında bulunan yangın ekibini ziyaret etti.

Bucak Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Belediye Başkanı Emrullah Ünal, beraberinde Orman İşletme Müdürü Mustafa Ersoy, Emniyet Müdürü Mustafa Erdener Bede ve bazı kurum amirleri ile birlikte Orman İşletme Müdürlüğünün Pamucak'ta bulunan yangın söndürme ekibini ziyaret etti. Kaymakam Tanrıkulu, ormanları 24 saat gözetim altında tutan ve olası yangınlara müdahale eden yangın ekiplerine teşekkür etti.

Başkan Ünal ise temmuz ve ağustos aylarında artan hava sıcaklıklıları ile birlikte en hassas dönem olduğunu hatırlatarak, vatandaşların bu dönemde daha dikkatli olmalarını ibtedi. Başkan Ünal, Pamucak ve diğer yangın söndürme noktalarında görev yapan yangın ekiplerine, yangın savaşçılarına başarılar diledi.

BUCAK KAYMAKAMI EROL TANRIKULU ILE BELEDIYE BASKANI EMRULLAH UNAL, ORMAN ISLETME MUDURLUGUNUN PAMUCAK NOKTASINDA BULUNAN YANGIN EKIBINI ZIYARET ETTI.(FOTO:BUCAK-DHA)

Halim AKCA/BUCAK, (DHA) 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Gün Haber