MENÜ
Antalya 17°
Gün Haber
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
YEDAM muhtarları bilgilendirdi
BURDUR
11 Eylül 2021 Cumartesi 11:42

YEDAM muhtarları bilgilendirdi

YEŞİLAY Danışma Merkezi (YEDAM) Burdur'daki mahalle muhtarlarına madde, teknoloji ve alkol bağımlılıkları ile çalışmaları konusunda bilgi verdi.

İstasyon Caddesi'ndeki bir kafede düzenlenen bilgilendirme toplantısına Yeşilay Şube Başkanı Murat Yarar, Yeşilay Danışma Merkezi çalışanları, Burdur Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Aktaş ile mahalle muhtarları katıldı.

Yeşilay Şube Başkanı Murat Yarar, "Mahallenizde madde bağımlısı olanları 115 danışma hattı bildirirseniz memnun oluruz. YEDAM'ı biliyorsunuz zaten orada da koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz" dedi.

Yarar'ın konuşmasının ardından Türkiye Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinatörü Ülkü Genç tarafından muhtarlara teknoloji, tütün, alkol ve madde bağımlılıkları ile sağlıklı yaşam modüllerinden oluşan başta çocuklar ve gençler olmak üzere farkındalığı artırmayı amaçlayan sunum yapıldı.

Yeşilay'ın 2014 yılında Milli Eğitim Bakanlığı ile protokol imzaladığını belirten Genç, "O günden bu yana hem öğrencilerimize hem velilerimize düzenli eğitimler veriliyor" dedi.

Mesut MADAN/BURDUR, (DHA)

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2021 Gün Haber