MENÜ
Antalya 23°
Gün Haber
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Baykal'a 'Pıhtı' suikasti
Siyaset
5 Temmuz 2020 Pazar 11:18

Baykal'a 'Pıhtı' suikasti

24’ncü Dönem CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan ile bir dönem CHP’de Deniz Baykal ile siyaset yapan Ağrı Belediye Başkanı AKP’li Savcı Sayan,  A Haber’de yayınlanan ‘Satır arası’ programında ilginç iddialarda bulundular.

Sayan, Baykal’ın rahatsızlık geçirmeden önce Erdoğan ile görüşüp Türkiye’yi içte ve dışta geliştirmek için planlar yaptığını,  bunu hayata geçirmeye fırsat bulamadan beynine pıhtı attığını söyledi. ‘Sayın Baykal’a suikast yapıldı’ iddiasında bulunan Sayan, her gün spor yapan, sağlıklı beslenen birinin bu geçirdiği rahatsızlık sonrası kaldırıldığı ilk hastanede de yanlış bir uygulama yapıldığını ileri sürdü. Yıldıray Sapan ise Baykal’ın beynine pıhtı attığı dönemi yakından takip ettiğini, bir savsaklamanın olduğunu belirterek, ‘Kan sulandırıcı kullanıyordu, o sulandırıcının beynindeki istenmeyen olayı ortaya çıkardığını düşünüyorum” dedi.

  Haberin Videosu

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Necmiye Gençtürk
 5 Temmuz 2020 Pazar 15:44
Genelbaşkanımız Kılıçdaroğlu''na minnet duyması lazım. Hak etmediği halde emekli yaşı gelip, geçmiş olmasına rağmen tüm örgütün ve halkın tepki koyacağını tahmin etmesine rağmen ki öyle düşünüyorum bu haldeyken ön seçim yaptırmadan 1.sıradan aday gösterdi sonuç ne oldu onuda Antalya İl örgütü gayet biliyor tüm üyelerimizle, alanlarda çalışırken vatandaşlarımızdan en büyük tepkiyi bundan aldık, vatandaşa bunları savunacak söz bulmakta zorlandığımızdan, partimizin projelerini anlatacak zamanımızdan olduk, zorlandık.
 ZAFER POYRAZ
 5 Temmuz 2020 Pazar 14:10
FARKINDAMISINIZ YAKLAŞAN HER GENEL VE YEREL SEÇİMLER ÖNCESİNDE SAYIN BAYKAL İLE İLGİLİ BİR TAKIM BENZER HABERLER GÖRSEL VE YAZILI ULUSAL BASIN VE SOSYAL PAYLAŞIM SİTELERİNDEN KAMUOYUNA SERVİS EDİLİR. BUNLARIN TAMAMI RTE VE KENDİSİ GİBİ DÜŞÜNEN ART NİYETLİ ŞEYTANİ OLAN VE AKP NİN UZUN YILLAR HEGEMONYASINI SÜRDÜREBİLMESİ İÇİN YAPILIP ÇIKARTILAN ASPARAGAS HABER OLUP ALGIYA DAYALI BİR OPERASYON DUR. İŞTE BU YALAN HABERDE ONLARDAN BIRISIDİR. ARKASINDAN HEMEN BÜLENT ARINÇ LA DENİZ BAYKAL TEYZE OĞLUDUR HABERLERİ SIKÇA PAYLAŞILIR Kİ BUNUNDA ASLI ASTARI YOKTUR
 Necmiye Gençtürk
 5 Temmuz 2020 Pazar 13:51
Baykal Avukat değilmi? neden iftiraya uğradım diyerek dava açıp kendini savunmadı, parti içindeki bayanlara evlilik dışı ilişki yaşamasını bugün çıkılan kanallardan öğrendi partimşn değerli üyeleri.
 Necmiye Gençtürk
 5 Temmuz 2020 Pazar 13:47
Baykal olmasaydı acaba bunlar vekil olurlarmıydı.
 Necmiye Gençtürk
 5 Temmuz 2020 Pazar 13:45
Bu yaşta birinin beynine pıhtı atması gayet normal, Erdoğan la işbirliği yapmasını Allah bile kabul etmemiş demekki, derdini veren Allah şifasınıda vermişki hala m. vekili olarak aday gösterilip, partililerin oylarıyla seçtirilip m. vekili olarak çalışıyor,geçmiş olmuş diyeceğim zaten vekil olarak çalışabildiğine, emekli olması gerekirken olmadığına göre geçmiş olmuş demektir. Onu birinci sıradan aday gösterip seçtireninde Kılıçdaroğlu olduğunu unutmasın lütfen.
 taş
 5 Temmuz 2020 Pazar 12:38
BAYKAL'IN YAĞDANLIKLARI:Daha neler,anlaşılan elde malzeme kalmadı.Baykal bildiğimiz Baykal,40 yıldır siyaset de hizipçi olarak bilinir.CHP'nin Ecevit'li yıllarında hizbin önde gideni,Ecevit bunun yüzünden CHP'yi terk etti.SHP'li yıllarda Erdal İNÖNÜ'ye yine hizip.Erdal İnönü karşısında girdiği genel başkanlık seçimlerini de kaybetmesi sonucu kapatılan CHP'yi açarak öyle genel başkan oldu.Oldu da ne oldu, genel başkanlığı kaybetmemek için parti benim olsun diye küçüldükçe küçüldü.İstediği kişileri milletvekili yapan ,kendisiyle aynı düşünmeyenleri partiden atan .Yüzde 20 ye 18 yıl demir atan,sonra uçkur meselesinden genel başkanlıktan istifa edip giden bir siyasetçi.Kısacası son 40 yıldır siyaseti meslek haline getiren ve halada milletvekili olan,düşünün felç geçirmiş sağlığı elverişli değil, ama yine de vekil oluyor.Kime ne faydası var kendinden başka.Baykal'a güzelleme yapanlara bakın,biri Baykal istifa ettiğinde hüngür hüngür ağlayan,diğeri Baykal sayesinde listeye konularak milletvekili olan, ikisi de siyasi olarak Baykal'a kendilerini borçlu hissedebilirler.Ne söylerlerse söylesinler, takoz siyaseti yapan Baykal'dan hiç bir şey olmaz.Elde somut bir bilgi belge varsa koyun ortaya,yoksa şu veya bu nedenle, ipe sapa gelmez siyasi gelecek adına içi boş senaryo yazmanın anlamı yok.
 abdullah
 5 Temmuz 2020 Pazar 12:16
adam 100 yaşına kadar mı yaşayacak. baykal mı kaldı. chp kabuk değiştirmezse işi zor.
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Gün Haber