MENÜ
Antalya
Gün Haber
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
155 kilo izinsiz üretilen bal ele geçirildi
Türkiye
9 Kasım 2019 Cumartesi 12:54

155 kilo izinsiz üretilen bal ele geçirildi

ESKİŞEHİR’in Beylikova ilçesinde, polis tarafından takibe alındıktan sonra durdurulan kamyonette, izinsiz üretilerek satıldığı tespit edilen 600 kilo glikoz şurubu, 130 kilo süzme bal ve 25 kilo petek bal ele geçirildi.

Beylikova İlçe Emniyet Müdürlüğü, izinsiz ve onaysız üretilen balların piyasada satıldığı bilgisi üzerine harekete geçti. Balların taşındığı kamyonet belirlenerek, takibe alındı.

Ancak sürücü takibi fark ederek kaçmak istedi. Yaklaşık 10 kilometre yaşanan kovalamaca sonu durdurulan kamyonette 600 kilogram glikoz şurubu, 130 kilogram süzme bal ve 25 kilogram petek bal ele geçirildi. Ürünlerin üzerinde yazan şirket adının, Tarım ve Orman Bakanlığı’nda kaydı olmadığı belirlendi. Balların taşındığı kamyonetteki Ş.C. ve F.C. hakkında soruşturma başlatıldı.

ESKISEHIRIN BEYLIKOVA ILCESINDE POLIS EKIPLERINCE TAKIBE ALINARAK DURDURULAN BIR KAMYONETTE, IZINSIZ URETILEREK PIYASADA SATILDIGI TESPIT EDILEN 600 KILO GLIKOZ SURUBU, 130 KILO SUZME BAL ILE 25 KILO PETEK BAL ELE GECIRILDI. OLAYLA ILGILI 1 SUPHELI GOZALTINA ALINDI.
(FOTO:ESKISEHIR-DHA)

ESKİŞEHİR,(DHA)

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Gün Haber