MENÜ
Antalya 11°
Gün Haber
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
'Altın tabakta döner isteyen var'
Turizm
28 Haziran 2020 Pazar 17:23

'Altın tabakta döner isteyen var'

Bodrum'da yüksek fiyatlı yiyecekler tartışma yaratmıştı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, konuyla ilgili olarak dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

25 liralık ayranın yerini 61 liralık kola, 75 liralık lahmacunun yerini 370 liralık döner alması sosyal medyada gündem olmuştu. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, konuyla ilgili olarak dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

Ahmet Aras, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bodrum'da her şey ucuz olsun dersek bu insanlar Bodrum'a gelmez farklı yerlere gider. Bodrum’un ekmek parası turizmdir, bunu yadsıyamayız. Örneğin Bodrum'da her bütçeye göre döner var. Ama altın tabakta döner yemek isteyen de var" diye belirtti.

Ahmet Aras'ın açıklamalar şu şekilde:

"Son günlerde işletmelerimizin fahiş fiyat uyguladığına dair bir karalama kampanyası yürütülüyor. Buraya dünyanın en zengin insanlarının da geldiğini göz önünde bulundurmalıyız. Bu insanların beklentilerine göre hizmet sunulan yerler de var. Bodrum’un bu işletmelere de ihtiyacı var

Bodrum'da her şey ucuz olsun dersek bu insanlar Bodrum'a gelmez farklı yerlere gider. Bodrum’un ekmek parası turizmdir, bunu yadsıyamayız. Örneğin Bodrum'da her bütçeye göre döner var. Ama altın tabakta döner yemek isteyen de var.

Ucuz döner satanın kötü ürün sunduğunu zannetmeyin. Şayet aldığı hizmetle ödediği bedelin tutarsız olduğunu düşünen, hizmet aldığı işletmenin temizliğinden, hijyeninden şüphe eden vatandaşımız varsa Belediyemize başvurur, biz de gerekli denetimleri yaparız."

 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2021 Gün Haber